A feladatok listáját Teens

A munkavállalás számos előnye van egy tinédzser . Foglalkoztatás tanítja a felelősség és elszámoltathatóság , valamint lehetővé teszi a tizenévesek keresni sokat áhított költőpénzt . Mivel ezek a működőképesség gyakran korlátozott iskolai kötelezettségek , tizenévesek általában legboldogabb alacsony nyomású , részmunkaidős állások , melyek rugalmas beosztása . A legtöbb közösségek kínálnak a különböző munka lehetőségek , ami érdekli tizenévesek minden más személyiségtípusok .
Retail

tizenévesek, akik a divat gondolkodású vagy szeretik tölteni az időt a bevásárlóközpontban valószínűleg nem bánják, ha fizetett a bolt hajtsa ruházat és rákapcsolt ügyfelek . Sok nagy ruházati kiskereskedők kínálnak mély ruházat kedvezményeket alkalmazottak , valamint azért, mert a nagy részét a munkaerő középiskolában , akkor nincs probléma ütemezési műszakban éjjel egy tini mozgalmas életet .
Babysitting

Babysitting egy kipróbált és igaz vágott tini foglalkoztatás . Ha a tini van bármilyen tapasztalata a gyerekekkel , meg fogják találni a munka könnyű. A fizetés gyakran magasabb per órás gyermekfelügyeletet koncertek , mint váltott műszakban végzett munka , de ha a tini rendszeres gyermekfelügyelet menetrend, jövedelmi korlátozott lehet.
Oktatás

Ha a tini kap jó jegyeket , vagy kiemelkedik egy adott téma, akkor oktató fiatalabb tudósok és extra pénzt keresni . Ez különösen akkor lehet eleget a lelkes diákok , akik élvezik felülvizsgálja a múlt tanfolyam és segít másoknak tanulni .
Munkákat

Sok lakástulajdonosok bérel környéken tizenévesek számára munkákat , és van egy nagy piaca levél gereblyézés és egyéb kézimunka . Tinik , akik építési készségek vagy élvezze a munkát a kezüket fogja találni munkákat jövedelmező.
Élelmiszer-ipari

Mivel a gyors és élelmiszeripari üzemek bérbeadása sok tizenéves , ők általában rugalmas ütemezés . Nekik van egy másik perk tizenévesek lehet találni vonzó: ingyen kaja . Felszolgál is vonzó lehetőség a tizenévesek számára . Kapnak , hogy vigye haza tippeket aznap dolgoznak , ezért úgy érzik, azonnal jutalmazták .